Nanoframe Network TM

Autorska sieć networkingowa zbudowana na potrzeby realizowania projektów domu postprodukcyjnego Nanoframe.

E

Nanoframe Network to zbudowana przez nas i cały czas rozwijana sieć społecznościowa która ma na celu wymianę zasobów ludzkich.

E

Łączymy w niej specjalistów ze wszyskich branż produkcyjnych z całego świata z pomocą których realizujemy projekty dla naszych klientów.

E

Dostęp do tak szerokiej gamy specjalistów pozwala nam realizować projekt o dowolnych założeniach koncepcyjnych, technologicznych i stylistycznych.

E

Dzięki temu każdy projekt jesteśmy w stanie zrealizować sprawnie i na najwyższym poziomie.

Co sieć daje klientowi ?

Jakie korzyści przy realizacji projektu przynosi korzystanie z sieci Nanoframe Network TM

Indywidualnie dobrane zespoły

Na samym początku każdej produkcji tworzymy indywidualny zespół w skład którego wchodzą najlepiej dopasowane do danej realizacji osoby pobrane z naszej sieci.

Zarządzanie zespołem

Tak skonstruowany zespół pod nadzorem naszych project menagerów realizuje projekt tak by osiągnąć jak najwyższą jakość w jak najkrótszym czasie.


Jak nasi specjaliście trafiają do sieci ?
U

Poszukiwanie

Osoba znajdujące się w naszej sieci są przez nas wyszukane. Stale pracujemy nad tym by sieć posiadała jak największe grono specjalistów w każdej dziedzinie aby realizacja każdego projektu była jak najsprawniejsza.

h

Aplikacja

Do sieci specjaliście mogą również dostać się przez aplikowanie na naszej stronie. Osoba aplikująca wypełnia rozbudowany formularz w którym określa zakres swoich umiejętności oraz interesujące ją technologie i stylistyki.

Testowanie

Każdy który chce dołączyć do sieci jest przez nas testowany pod względem umiejętności, talentu i organizacji pracy. Dzięki czemu każdy specjalista który jest dołączany do zespołu bez problemu poradzi sobie z nakładanymi na niego zadaniami.

Zaufanie

Nanoframe Network to przede wszystkim zaufanie. Ludzie biorący udział w projektach dla naszych klientów są osobami z którymi współpracowaliśmy wielokrotnie. Każda osoba biorąca udział w programie jest osobą sprawdzoną i dokładnie weryfikowaną tak by pasowała do naszej linii produkcyjnej.

Chcesz dołączyć do sieci ?

Siec jest przez nas cały czas rozwijana poprzez poszukiwanie wybitnych talentów. Dołącz do naszej sieci networkingowej. Złóż aplikację.

Aplikacja