Kim Jesteśmy ?

Jesteśmy Dolnośląskim producentem multimediów i kontentu 3D. Tworzymy kompleksowe animacje, digital learning oraz efekty wizualne dla firm, producentów  i agencji reklamowych. Naszą specjalizacją są efektowne projekty, które edukują i z rozmachem budują świadomość marki.

Na początek kilka słów o Nas.

Poświęć nam 5 minut swojego czasu i dowiedz się czegoś więcej na temat naszej firmy. Zobacz z kim pracowaliśmy i czym charakteryzuje się nasza praca.

Realizujący projekty dla wielu polskich i światowych marek w zakresie reklamy, edukacji oraz szkoleń, wsparcia sprzedaży i cyfrowej instrukcji obsługi. Pomagamy firmą w budowania kompleksowych materiałów video – interaktywnych.

Współpracujemy z największymi agencjami oraz firmami z Polski, Niemiec, USA, Dani, Szwajcari czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Pracowaliśmy przy wielu znanych projektach telewizyjnych i internetowych.

Wspólnie realizujemy projekty, łącząc wieloletlnie doświadczenie ze specjalistyczną wiedzą i najnowszymi technologiami tworzenia grafiki i animacji.

Dla kogo tworzyliśmy

W naszym portfolio możemy się pochwalić prawie 40 różnymi firmami dla których realizowaliśmy najprostsze jak i najbardziej złożone projekty. Poniżej lista kilku największych marek dla których pracowaliśmy we współpracy z agencjami reklamowymi i video marketingowymi.

Tworzymy kompleksowe projekty multimedialne najwyższej jakości.

Zrealizujemy twój projekt na najwyższym poziomie. Wieloletni bagaż doświadczeń i umiejętności uzbierane dzięki pracy przy dużych projektach pozwala nam dostarczyć kompleksowo wykonany produkt najwyższej jakości. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Zrealizowanych projektów.

Lat doświadczenia w branży.

Brandów w portfolio.

Obsługiwanych agencji.

Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą.

W naszej ofercie można znaleść bardzo szeroki zakres usług koncepcyjnych, produkcyjnych jak i dystrybucyjnych. Realizujemy projekty kompleksowo – od scenariuszy poprzez ilustracje, modelowanie, animacje i rendering aż po udźwiękowienienie, mastering i ustandaryzowanie formatów. Wykoszystujemy najnowsze technologie do tego by realizować projkety sprawnie i szybko a nasze metody zarządzania projektem pozwalają klientowi na stałą kontrolę nad produkcją.  

E

Internet i Telewizja

Kompleksowa produkcja spotów reklamowych i bilbordów sponsorskich z przeznaczeniem telewizyjnym jak i internetowym.

E

Animacje identyfikacyjne

Realizacja czołówek promujących programy, seriale, filmy oraz gry. Animacje logotypów oraz pełne produkcje identyfikacyjne.

E

Explainer Video

Popularne obecnie na rynku animacje oparte o technologię 2D prezentujące i objaśniające firmę bądź produkt. Często oparte o prosty komiksowy styl graficzny, luźną formę językową i bezpośrednie odniesienia do funkcjonalności serwisu bądź oprogramowania.

E

Digital Learning and PST

Szeroko zakrojone animacje 3D i video prezentacje produktów przygotowywane do celów reklamowych, sprzedażowych i szkoleniowych. Dzięki nowoczesnej technologi 3D możemy pokazać Twój produkt kompleksowo: tak żeby każdy zrozumiał jego sposób działania i budowę.

E

Oprawa Eventowa

Każde wydarzenie, takie jak gala, koncert,pokazy czy targi wymagają oprawy graficznej. Ogromnych rozmiarów ekrany i ścianki ledowe są dosknałym miejscem na wyświetlanie animacji które dodają rozmachu i współtworzą świadomość wydarzenia.

E

Elementy oprogramowania

Aplikacje mobilne, gry oraz oprogramowania interaktywne wymagają coraz częściej dynamicznych elementów animowanych. Niestandardowe wymagania techniczne nie są dla Nas żadnym ograniczeniem.

Unlimited Motion

Nasz dom postprodukcyjny słynie z wielu różnorodnych i ciekawych projektów wykonanych dla wielu polskich i zagranicznych marek. Obejrzyj 120 sekund zawierających zestawienie najciekawszych realizacji z ostatnich kilku lat. Jest to dokładnie przebrana esencja ponad 8 lat pracy i prawie 140 projektów.  

Showreel 2014
To nie jest kolejne studio animacji.

Nie jesteśmy kolejny studiem animacji które jest ograniczone brakiem sprzętu lub brakiem odpowiednich ludzi do realizacji wymagającego projektu. My stworzymy zespół idealny do realizacji Twojego projektu.

u

Co w nas jest innego ?

Na rynku wyróżnia nas przede wszystkim sposób organizacji projektów. Produkcja jest realizowana z pomocą naszej autorskiej sieci networkingowej Nanoframe Network TM która łączy wybitnych specjalistów z całego kraju i świata.

Jak to działa ?

Na potrzeby realizacji projektów dla naszych klientów konstruujemy wyspecjalizowane i indywidualnie dobrane zespoły ludzi z naszej sieci, których umiejętności pasują najlepiej do danej produkcji.

A jak to pomaga ?

Dzięki temu jesteśmy wstanie połączyć wieloletnie doświadczenie najlepszych grafików, filmowców i menadżerów aby tworzyć najwyższej jakości produkcje dowolnego rodzaju w szybkim czasie i rozsądnym budżecie oraz bez żadnych ograniczeń technologicznych.

Nanoframe Network TM

Dowiedz się więcej na temat naszej autorskiej sieci networkingowej dzięki której łączymy najlepszych twórców z całego kraju i świata. To właśnie dzięki tej sieci budujemy indywidualnie dopasowane do projektu zespoły złożone z najlepszych i najbardziej zaufanych grafików, aby realizować projekty dla naszych klientów.

Network
Zobacz jak realizujemy nasze projekty.

Nasz proces produkcji to sprawdzony model pracy zaprojektowany na podstawie wieloletnich doświadczeń najlepszych osób z branży. Dzięki poniższej metodyce 4 ram produkcyjnych realizujemy projekt szybko i sprawnie dając jednocześnie klientowi pełny wgląd do prac oraz 100 % decyzyjność.

h

Development

Rozpoczynamy prace nad projektem „na papierze”. Rozpisujemy propozycje scenariuszy, rozrysowujemy storyboardy, opracowujemy koncepcje, wyszukujemy referencje i inspiracje. Wszystko po to żeby jeszcze przed rozpoczęciem prac mieć spójną i ciekawą wizję jak ma wyglądać produkt końcowy.

Pre-produkcja

Przygotowujemy się do produkcji. Na podstawie ustalonej wizji i koncepcji tworzymy ilustracje, layouty, modele postaci, scenografii oraz rekwizytów. Ustalamy kształt i charakter podstawowych składowych projektu.

=

Produkcja

Tworzymy, nagrywamy, animujemy. Budujemy trzon całej realizacji który jest podstawą to wygenerowania końcowej produkcji. Na tym etapie widzimy efekty i zbliżamy się do finalnego produktu.

y

Postprodukcja

Po dopracowaniu ostatniej klatki animacji przechodzimy do tworzenia finalnego produktu. Oświetlamy, renderujemy, montujemy, udźwiękawiamy i dostosowujemy do wymaganych standardów. Na końcu tego etapu otrzymujemy finalny produkt.

Gdzie można Nas jeszcze zobaczyć ?

Zapraszamy na nasze profile oraz kanały w sieciach społecznościowych i branżowych. Zobacz jak oceniają nas inni.

Studio animacji Nanoframe na Vimeo
Kanał Vimeo

Odwiedź nasz kanał Vimeo.com na którym można obejrzeć wybrane przez nas realizacje.

Studio animacji Nanoframe na Behance.net
Behance

Nadal można oglądać nasze produkcje poprzez portal Behance.net. Zapraszamy na nasz profil w celu zapoznania się z naszym portfolio.

Studio animacji Nanoframe na Facebooku
Facebook

Śledź nasz profil na Facebooku. Bądź na bieżąco z naszą firmą i zachodzącymi w niej zmianami.